BIURO RACHUNKOWE

SKOCZEK  I  SZERLĄG SP. Z O.O.

 

BIURO RACHUNKOWE

SKOCZEK I SZERLĄG SP. Z O.O.

 

Nasze biuro rachunkowe funkcjonuje już od 2003 roku. Początkowo w postaci jednoosobowej działalności gospodarczej, a od lipca 2009 roku jako podmiot posiadający osobowość prawną – sp. z o.o. Spółka reprezentowana jest przez dwóch członków zarządu posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz certyfikaty księgowe uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów RP.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem usług rachunkowo-księgowych.

 

Od początku działalności prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo płacową dla podmiotów o zróżnicowanym profilu działalności i formie prawnej.

 

Stawiamy na nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy, korzystamy z oprogramowania rekomendowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

 

Niewielka struktura organizacyjna naszego biura pozwala na bezpośredni kontakt naszych klientów z osobą zajmującą się prowadzeniem ich dokumentacji, co zapewnia dobry przepływ informacji na linii przedsiębiorca – księgowy oraz pozwala na wspólne rozwiązywanie problemów lub wątpliwości.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży, jak również zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej to gwarancja rzetelności świadczonych przez nas usług.

 

Copyrights BIURO RACHUNKOWE SKOCZEK I SZERLĄG SP. Z O.O. 2016